Версия для печати

Страховая компания "Уника"

Страхова компанія «УНІКА» - один з лідерів страхового ринку України, присутня у всіх секторах non-life страхування. Компанія здійснює продажі більш 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій, виданих Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. Страхова компанія «УНІКА» має розгалужену регіональну мережу продажів, яка налічує 26 регіональних дирекцій, та понад 250 відділень і точок продажів.

 

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія «УНІКА» засновано 10 лютого 1994 року, входить до складу UNIQА Insurance Group.

Страхова компанія «УНІКА» входить до складу:

  • Правління Ліги страхових організацій України;
  • Моторного (транспортного) бюро України;
  • Європейської бізнес асоціації;
  • Американської торговельної палати;
  • Національного клубу страхових виплат.
     

За підсумками 2012 року обсяг зібраних страхових премій Страхової компанії «УНІКА» склав 665,8 млн. грн. Рівень платоспроможності перевищує нормативний на 41,0 %. Статутний капітал Компанії «УНІКА» збільшився до 155,5 млн. грн., що підтверджує стратегію UNIQA Insurance Group, спрямовану на подальше зміцнення і розвиток страхового бізнесу UNIQA в Україні.

UNIQA Insurance Group - один з лідерів страхового ринку Австрії і одна з провідних страхових груп у країнах Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників і страхових посередників Групи обслуговують близько 8,7 млн. клієнтів у 20 країнах Європи. Обсяг підписаних премій UNIQA Insurance Group в 2012 році склав 5,54 млрд. євро. UNIQA в Австрії є другою за величиною страховою групою, з часткою ринку близько 22%. UNIQA Group представлена в 20 країнах: Австрії, Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Італії, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словакії, Словенії, Угорщини, Україні, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Швейцарії.

Источник: http://www.uniqa.ua/home/