Чому вибирають нас
Вы здесь: ГлавнаяІмунолог-алергологЧому вибирають насВисококваліфіковані спеціалісти

Відсутність "черг" та оперативність прийому

Фахівці медичного центру "БіоПлюс" убезпечать Вас від "черг", швидко та ефективно нададуть Вам допомогу. Записавшись на прийом до лікаря Ви уникнете непотрібних очікувань!

Просто зателефонуйте за тел. 044 303 91 93 або 044 496 93 91 та запишіться на прийом.

Висококваліфіковані спеціалісти

Ви перегортали колись медичний довідник? Погортайте, і будете винагороджені! З почуттям полегшення переконайтеся, що з 56 тисяч захворювань, зазначених у товстій книзі, у Вас не більше одного-двох болячок. Хіба це не нагода порадіти за своє здоров'я! Як ви вважаєте, лікар може запам'ятати симптоми і відповідно діагностувати всі ці тисячі хвороб? Ні звичайно!

Яким чином лікарі орієнтуються в нескінченній безлічі наших болячок? Стародавні лікарі казали: «Хто правильно ставить діагноз, той правильно лікує».

У давнину хороший лікар відрізнявся від поганого лікаря тим, що мав наметане око і великий досвід у дослідженні аналізів, взятих у хворого. Саме ці дослідження допомагали поставити правильний діагноз – запоруку успішного лікування.

ХХI століття дає людству чимало уроків, у тому числі й нові, незвідані хвороби.

На боротьбу з ними спрямовані зусилля людського розуму, наукові дослідження у всіх країнах. Великою мірою технічний прогрес реалізувався у створенні нових лабораторій сучасної діагностики. Саме тут відпрацьовується точність діагнозу хвороби.

І залежить ця точність як від апаратури, а й від правильно призначених і правильно проведених лабораторних досліджень.

Сьогодні неможливо уявити якісну зарубіжну медицину без новітньої лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє у багато разів скоротити витрати на лікування, не допустити тяжких ускладнень та хронічних форм хвороб.

Медичний центр "БіоПлюс" надає максимальний вибір медичних лабораторних досліджень. Число досліджень та їх варіантів, доступних у центрі, перевищує 1000. Все це - сучасні лабораторні аналізи, що дозволяють лікарю встановити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Якість досліджень та безпека обстеження пацієнта гарантується контролем з боку державних органів.

Про безпеку – особлива розмова. Наприклад, забір крові в Центрі здійснюється найновішими одноразовими матеріалами; автоматичні скарифікатори та вакуумні системи дозволяють зробити процес абсолютно стерильним, практично безболісним та максимально комфортним. Це найважливіше для дітей.

У Центрі для пацієнтів дотримується сувора конфіденційність. Ніхто, крім Вас, не дізнається про результати Вашого обстеження. Це стало можливим завдяки автоматизації процесу збору та отримання аналізів – коло осіб, які мають доступ до Ваших результатів аналізів, є максимально обмеженим.

У різних лабораторій – своє обладнання, свої показники норми та патології і тому – свої результати. Це означає, що результати, отримані від одного й того самого пацієнта, можуть відрізнятися в різних лабораторіях. Навіть одиниці виміру виставляють різні. Лікарі Центру «Біо-плюс» не залишать пацієнта віч-на-віч із неясними даними обстеження, неодмінно докладно пояснять їх пацієнтові.

Дослідження в Центрі проводяться фахівцями високої кваліфікації, які працюють новітніми методиками, розробленими як за кордоном, так і в нашій країні.

Качество обследования оптимально соответствует цене.

Перечень услуг Медицинского центра «БиоПлюс» составляет широкий спектр анализов, включая:

 • аллергены
 • гельминтные панели
 • бакпосевы
 • копрограмма
 • гормоны
 • дисбактериоз
 • половые инфекции
 • анализы ДНК
 • иммунограммы
 • определение отцовства
 • и другие анализы.

А так же:

 • консультации специалистов
 • УЗИ
 • кардиограмма

 

Бути здоровим - це Ваш вибір!

Напишіть для нас щось добре:))

Email:
Ваше Имя:
Ваш отзыв:
Как настроение? Отличное?
1410552
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
147
234
1732
1407292
4063
3605
1410552

Ваш IP: 44.210.99.209
Время: 2024-04-21 14:41:53

Сейчас 9 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте