Висококваліфіковані спеціалісти
Вы здесь: ГлавнаяІмунолог-алергологЧому вибирають насВисококваліфіковані спеціалісти

Висококваліфіковані спеціалісти

Ви перегортали колись медичний довідник? Погортайте, і будете винагороджені! З почуттям полегшення переконайтеся, що з 56 тисяч захворювань, зазначених у товстій книзі, у Вас не більше одного-двох болячок. Хіба це не нагода порадіти за своє здоров'я! Як ви вважаєте, лікар може запам'ятати симптоми і відповідно діагностувати всі ці тисячі хвороб? Ні звичайно!

Яким чином лікарі орієнтуються в нескінченній безлічі наших болячок? Стародавні лікарі казали: «Хто правильно ставить діагноз, той правильно лікує».

У давнину хороший лікар відрізнявся від поганого лікаря тим, що мав наметане око і великий досвід у дослідженні аналізів, взятих у хворого. Саме ці дослідження допомагали поставити правильний діагноз – запоруку успішного лікування.

ХХI століття дає людству чимало уроків, у тому числі й нові, незвідані хвороби.

На боротьбу з ними спрямовані зусилля людського розуму, наукові дослідження у всіх країнах. Великою мірою технічний прогрес реалізувався у створенні нових лабораторій сучасної діагностики. Саме тут відпрацьовується точність діагнозу хвороби.

І залежить ця точність як від апаратури, а й від правильно призначених і правильно проведених лабораторних досліджень.

Сьогодні неможливо уявити якісну зарубіжну медицину без новітньої лабораторної діагностики. Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє у багато разів скоротити витрати на лікування, не допустити тяжких ускладнень та хронічних форм хвороб.

Медичний центр "БіоПлюс" надає максимальний вибір медичних лабораторних досліджень. Число досліджень та їх варіантів, доступних у центрі, перевищує 1000. Все це - сучасні лабораторні аналізи, що дозволяють лікарю встановити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Якість досліджень та безпека обстеження пацієнта гарантується контролем з боку державних органів.

Про безпеку – особлива розмова. Наприклад, забір крові в Центрі здійснюється найновішими одноразовими матеріалами; автоматичні скарифікатори та вакуумні системи дозволяють зробити процес абсолютно стерильним, практично безболісним та максимально комфортним. Це найважливіше для дітей.

У Центрі для пацієнтів дотримується сувора конфіденційність. Ніхто, крім Вас, не дізнається про результати Вашого обстеження. Це стало можливим завдяки автоматизації процесу збору та отримання аналізів – коло осіб, які мають доступ до Ваших результатів аналізів, є максимально обмеженим.

У різних лабораторій – своє обладнання, свої показники норми та патології і тому – свої результати. Це означає, що результати, отримані від одного й того самого пацієнта, можуть відрізнятися в різних лабораторіях. Навіть одиниці виміру виставляють різні. Лікарі Центру «Біо-плюс» не залишать пацієнта віч-на-віч із неясними даними обстеження, неодмінно докладно пояснять їх пацієнтові.

Дослідження в Центрі проводяться фахівцями високої кваліфікації, які працюють новітніми методиками, розробленими як за кордоном, так і в нашій країні.

Качество обследования оптимально соответствует цене.

Перечень услуг Медицинского центра «БиоПлюс» составляет широкий спектр анализов, включая:

 • аллергены
 • гельминтные панели
 • бакпосевы
 • копрограмма
 • гормоны
 • дисбактериоз
 • половые инфекции
 • анализы ДНК
 • иммунограммы
 • определение отцовства
 • и другие анализы.

А так же:

 • консультации специалистов
 • УЗИ
 • кардиограмма

 

Бути здоровим - це Ваш вибір!

Напишіть для нас щось добре:))

Email:
Ваше Имя:
Ваш отзыв:
Как настроение? Отличное?
1410552
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
147
234
1732
1407292
4063
3605
1410552

Ваш IP: 44.210.99.209
Время: 2024-04-21 14:41:53

Сейчас 4 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте